Over crosscircuit

 

Gevonden voorwerpen

Gevonden voorwerpen worden meegenomen naar de eerst volgende cross van het circuit. Na de laatste wedstrijd (Spierdijk) worden de gevonden voorwerpen nog 14 dagen bewaard.

 

Categorieverdeling

  • jeugd t/m 9 jaar
  • 10 t/m 12 jaar
  • 13 t/m 15 jaar
  • 16 t/m 18jaar
  • Dames 19 t/m 34 jaar daarna steeds oplopend met 5 jaar t/m 60 jaar
  • Heren 19 t/m 34 jaar steeds oplopend met 5 jaar t/m 65 jaar

Puntenverdeling

Voor iedere cross kan men punten verdienen voor het algemeen klassement.
De 4 beste resultaten gelden voor het eindklassement.
Loop je alle vijf de crosses dan ontvang je 10 bonuspunten.

Klassement

De categorie welke de deelnemer heeft bij de eerste wedstrijd geldt voor alle wedstrijden voor het klassement.
De dagprijzen worden uitgereikt op de categorie van de deelnemer op de wedstrijddag.

Puntenverdeling per wedstrijd

  • 1e - 40 pt 2e - 35 pt 3e - 32 pt 4e - 30 pt 5e - 28 pt 6e - 26 pt 7e - 24 pt 8e - 22 pt 9e - 20 pt
  • 10e t/m 28e steeds aflopend min 1 punt

 

 

Hall of Fame

170  punten erelijst 2019 170 punten erelijst 2018 2018
Quinten Orij Jongens t/m 9 Eva Boumans Meisjes t/m 9 Jan Kreuk Heren 65
Juliet Jonk Meisjes t/m 9 Rein Elings Jongens 13 t/m 15 Jan Smit Heren 60
Liz Jonk Meisjes 10 t/m 12 Vera Tavenier Meisjes 13 t/m 15 Hans Pater Heren 55
Aike van der Lei Jongens 13 t/m 15 Pepijn Smilda Jongens 16 t/m 19 Ruud Beerepoot Heren 50
Jan Kreuk Heren 65 Manon Verdonk Meisjes 16 t/m 19 Ron van Diepen Heren 45
Linda Reus Dames 35 jetske van Kampen Dames Eelco v.d.Wind Heren 40
Esther Veldhuis Dames 50 Wilma van Wouw Dames 55    
Ans Thole Dames 60 Ans Thole

Dames 60 +

   
 
170  punten erelijst 2017 170 punten erelijst 2016 170 punten erelijst 2015
Vasco Mosselman Jongens 10 t/m 12 Ioann Lobles Jongens 10 t/m 12 Eline Mast Meisjes 10 t/m 12
Pepijn Smilda Jongens 16 t/m 19 Djoao Lobles Jongens 16 t/m 19 Nina van Diepen Meisjes 13 t/m 15
Fiene Jonk Meisjes t/m 9 Jinte Braas Meisjes 10 t/m 12 Jetske van Kampen Meisjes 16 t/m 19
Lana Broers Meisjes 10 t/m 12 Nina van Diepen Meisjes 13 t/m 15 Michiel de Ruiter Heren
Richard Kramer Heren 40 Jetske van Kampen Meisjes 16 t/m 19 Sjaak Bakker Heren 35
Ruud Beerepoot Heren 45 Cees Kersten Heren 50 Richard Kramer Heren 40
Jan Kreuk Heren 65 Ton Sjerps Heren 55 Jan Kreuk Heren 60
Katinka de Jong Vrouwen 35 Katinka de Jong Vrouwen 35 Suzan Nieman Vrouwen
Audery Beur Vrouwen 45 Wilma van Wouw Vrouwen 55 Katinka de Jong Vrouwen 35
Esther Veldhuis Vrouwen 50     Rita Quist-Kuip Vrouwen 40
Ans Thole  Vrouwen 55     Lucienne Groenendijk Vrouwen 45
        Esther Veldhuis Vrouwen 50